SOCAR Türkiye’ye Stevie’den 8 Ödül

SOCAR Türkiye, MENA Stevie Awards tarafından dijital dönüşüm, inovasyon, finans, yönetim ve iç iletişim projeleriyle 8 ödüle layık görüldü.

Türkiye’nin en büyük entegre endüstri grubu SOCAR Türkiye, dünyanın önde gelen iş ödüllerinden Stevie Awards çatısı altında düzenlenen MENA (Orta Doğu ve Kuzey Afrika) Stevie Ödülleri’nde 8 ödül alarak büyük bir başarı elde etti.

İş dünyasındaki inovasyonu desteklemek amacıyla gerçekleştirilen Ortadoğu ve Kuzey Afrika Stevie Ödülleri’nin kazananları, binden fazla aday arasından belirlendi. SOCAR Türkiye, daha verimli ve keyifli bir çalışma ortamı sağlamak amacıyla hayata geçirdiği yenilikçi iç iletişim faaliyetleri, inovatif dijital dönüşüm çalışmaları ve yönetim alanında yenilikçi çözümler sunan projeleriyle 8 ödüle layık görüldü. SOCAR Türkiye, yarışmanın Award for Innovation in Internal (Corporate) Events (Kurum İçi Yenilikçi Etkinlikler) kategorisinde bu yıl da ödül kazanarak üst üste üç yıl bu ödülün sahibi olma başarını elde etti.

SOCAR Türkiye, çalışanlarının dijital yetkinliklerini geliştirebildikleri GEN-D programı ile Award for Innovation in Human Resources (İnsan Kaynaklarında Yenilikçilik) kategorisinde altın, Innovative Achievement in Human Resources (İnsan Kaynaklarında Yenilikçi Başarı) kategorisinde ise bronz ödülün sahibi oldu.

Dijital Dönüşüm alanında hayata geçirdiği DCU Kok Çıktısı Azaltma Optimizasyonu projesiyle Achievement in Product Innovation (Yenilikçi Ürün) kategorisinde gümüş, Aliağa Enerji Optimizasyonu projesi ile de Innovative Achievement in Sustainability (Sürdürülebilirlikte Yenilikçi Başarı) kategorisinde bronz ödül almaya hak kazandı.

SOCAR Türkiye, Middle Office Risk Management projesi sayesinde ise Innovative Management in Manufacturing Industries (Üretim Sektöründe Yenilikçi Yönetim) kategorisinde altın; Innovation in Technology Management, Planning & Implementation (Teknoloji Yönetimi, Plan ve Uygulamada Yenilikçilik) ve Innovative Achievement in Finance (Finans alanında Yenilikçi Başarı) kategorilerinde ise gümüş ödül aldı.