SOCAR Depolama

Enerji zincirimizin depolama ve operasyon halkasını temsil eden SOCAR Depolama, faaliyete geçtiği 2016 yılından beri, Ege Bölgesi’nden başlayarak Tüm Türkiye’de petrol ürünlerinin ve sıvılaştırılmış petrol gazının (LPG) tanklarda depolanması, kara ve deniz tankerlerine dolum operasyonları ve deniz tankerlerinden tanklara tahliye operasyonları gibi faaliyetleri yürütüyor.

Dev Kapasitede Güvenli Hizmet

İş sağlığı ve güvenliğini faaliyetlerinin merkezine yerleştiren SOCAR Depolama, paydaşlarının talepleri doğrultusunda akaryakıt ürünleri
İzmir’in Aliağa ilçesinde bulunan tesis, 530 bin metreküp akaryakıt ürünü ve 45 bin metreküp LPG depolama kapasitesi ile Türkiye’nin birçok noktasına hizmet sağlıyor. Toplamda 43 adet akaryakıt tankı ve 9 adet lpg tankı ile tam kapasite olarak çalışmalarını sürdüren şirket, müşterilerine mümkün olan en güvenli depolama hizmetini vermek için üstün bir performans sergiliyor.

Her Zaman İleriye

Depolama kapasitesini sürekli artıran SOCAR Depolama, operasyonel kabiliyetini de her geçen gün iyileştirmeyi hedefliyor. Bu kapsamda devreye alınan entegrasyon sürecinin sonucunda STAR Rafineri’ye boru hatlarıyla bağlanan SOCAR Depolama, yüksek kapasitesi sayesinde rafineriye operasyonel esneklik kazandırıyor. İki şirketin birliğinden doğan güç ile ülke içinde daha geniş coğrafyalara erişim sağlanırken aynı zamanda marjların korunmasına da önemli katkılar sunuluyor.

Tehlikeli Yük Elleçleme Rehberi

\"Tehlikeli Yük Elleçleme Rehberimizi\" incelemek için tıklayınız.Liman Hizmetleri Ücretleri

Liman hizmetleri ücret tarifesi için tıklayınız.Entegre Yönetim Sistemi Sertifikaları

SOCAR Depolama ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikasını incelemek için tıklayınız.

SOCAR Depolama ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Sertifikasını incelemek için tıklayınız.

SOCAR Depolama ISO 45001 İş Sağlığı Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasını incelemek için tıklayınız.

SOCAR Depolama ISO 22301 İş Sürekliliği Yönetim Sistemi Sertifikasını incelemek için tıklayınız.

Ege’nin en büyük depolama terminali olan SOCAR Depolama, aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 5 depolama tesisinden birini temsil ediyor.