Haberler

Yeni Reklam Filmimiz "VAR GÜCÜMÜZ" yayında!

Zorlu pandemi sürecinde de üretimine ara vermeden devam eden SOCAR Türkiye, yeni reklam filminde; “Türkiye için durmak yok, çünkü var gücü ile çalışanlar var” konusunu işledi. ‘Üretmeye, gelişmeye büyümeye VAR GÜCÜMÜZ” sloganıyla, Azerbaycan ve Türkiye’nin birlikteliğini vurgulayan film 12 Ekim tarihi itibarıyla yayınlanmaya başladı.

Türkiye’nin en büyük doğrudan dış yatırımcısı SOCAR Türkiye, yeni reklam filminde Türkiye’nin her an yanında olduğuna vurgu yaparak ‘Var Gücümüz’ dedi. 12 Ekim tarihinden itibaren TV kanalları ve dijital mecralarda yayınlanmaya başlayan reklam filminde, “SOCAR Türkiye, kesintisiz üretimiyle kritik sektörler için üretmeye devam ediyor, var gücüyle Türkiye’yi destekiyor” vurgusu yapıldı.

‘ÜRETMEYE, GELİŞMEYE BÜYÜMEYE VAR GÜCÜMÜZ’

Pandemi sürecinde de Türkiye için stratejik öneme sahip olan alanlardaki üretimine ara vermeden devam eden SOCAR Türkiye, ‘Var Gücümüz’ temalı çarpıcı bir reklam filmine imza attı. Türkiye’nin, Azerbaycan’ın haklı mücadelesine verdiği tam desteğin ve iki ülkenin birlikteliğinin ön plana çıktığı bir dönemde yayınlanan filmde, “Sanayide kesintisiz üretime, sağlıkta kendine yetebilmeye, tarımda kendi ayaklarımız üzerinde durmaya, üretmeye, gelişmeye büyümeye VAR GÜCÜMÜZ” denildi. SOCAR Türkiye’nin kritik sektörlere yönelik petrokimyasal hammadde ve akaryakıt ürünü sağladığına vurgu yapılan film, “Türkiye için durmak yok, çünkü var gücü ile çalışanlar var” mesajıyla yayınlandı.

ÇEKİMLER İSTANBUL, İZMİR VE BURSA’DA 6 GÜN SÜRDÜ

SOCAR Türkiye’nin beğeni toplayan yeni reklam filmi İstanbul, İzmir ve Bursa’da çekilirken 100 kişilik ekip ile ön hazırlık süreci dahil 6.500 kilometre yol yapıldı. 6 gün süren çekimlerde 25 ana oyuncunun yanı sıra 150 kişilik yardımcı oyuncu ekibi yer aldı. Reklam filminde; SOCAR Türkiye’nin, Kovid-19 salgını ile mücadelede, Türkiye’nin ihtiyacı olan tıbbi malzemelerin üretimi başta olmak üzere, rafineriden akaryakıta kadar stratejik alanlardaki faaliyetlerinden görüntüler paylaşıldı.Diğer Haberler

SOCAR Türkiye 2020 Faaliyet Raporu Yayınlandı!

Haberler

2020 yılındaki gurur duyduğumuz çalışmalarımızın özetinin yer aldığı faaliyet raporumuzu buradan inceleyebilirsiniz.

Devamını Oku

Petkim, Global ESG Derecelendirmesinde 206 Şirket Arasında 8’inci Oldu

Haberler

Petkim, 206 şirket arasında 8’inci sırada yer alarak sürdürülebilirlik kriterleri açısından önemli bir başarı elde etti

Devamını Oku

SOCAR Alevi Artık Petkim ve STAR Rafineri’de de Parlayacak!

Haberler

SOCAR’ın kaynaktan hayata kesintisiz ve güvenli enerji üretimini simgeleyen SOCAR alevi artık Petkim ve STAR Rafineri’de de parlayacak!

Devamını Oku