Haberler

Petkim 53. Yaşını Çalışanlarıyla Kutladı

Petkim, 53. Kuruluş Yıldönümünü ENKA Spor Salonu'nda düzenlenen ses ve ışık gösterilerinin ön planda olduğu muhteşem bir organizasyonla kutladı.

Programda konuşan Petkim Genel Müdürü Anar Mammadov, gösterdikleri başarı nedeniyle Petkim çalışanlarına teşekkür etti. 2017 yılında elde ettikleri başarılı iş sonuçlarını paylaşan Mammadov şöyle konuştu: "Bugün bir hayali gerçekleştirdik. Her sene yeni bir rekor kırarak hedeflerimizin çok üzerine çıkıyoruz. Başarılarımızda emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Yalnızca kendimiz için değil, Türkiye için de fark yaratan bir şirketiz. Gelecekte de Türkiye ekonomisinin gücüne güç katmaya devam edeceğiz. Ürünlerimiz birçok sektörde kullanılıyor. Bu nedenle 'Petkim demek, Türkiye demek' diyoruz. Bizim gücümüz operasyonel mükemmelliyetten geliyor. Kendimizi sürekli geliştiriyor ve yeniliyoruz."

Etkinlikte ‘Yılın Fabrikası Kupası’ aromatikler fabrikasına verilirken, Petkim çalışanlarından kurulan Petkim Kırmızı takımının İzmir Business Cup Futbol Turnuvası'nda elde ettiği il şampiyonluğu da kutlandı.

Diğer Haberler

Türkiye Gaz Piyasası Haziran sonunda Azerbaycan’ın Şahdeniz Sahası 2. ...

Haberler

Azerbaycan’dan Türkiye’ye uzanan enerjinin ipek yolu TANAP, Türkiye’nin ulusal gaz iletişim şebekesine bağlanmaya hazırlanıyor. Projenin %93’ünün tama ...

Devamını Oku

SOCAR TURKEY ENERJİ ANONİM ŞİRKETİ 2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL TOPLA ...

Haberler

SOCAR Turkey Enerji Anonim Şirketi'nin 2017 faaliyet yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı 18/05/2018 tarihinde yapılacaktır.

Devamını Oku

SOCAR TURKEY PETROKİMYA ANONİM ŞİRKETİ 2017 YILI OLAĞAN GENEL KURUL T ...

Haberler

SOCAR Turkey Petrokimya Anonim Şirketi'nin 2017 faaliyet yılına ilişkin Olağan Genel Kurul Toplantısı 18/05/2018 tarihinde yapılacaktır.

Devamını Oku