Haberler

SOCAR Türkiye Çocukları #geleceğinenerjisi Atölyelerinde Geleceği Tasarladı!

SOCAR Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik Haftası ve Çocuk Bayramı kapsamında 16 Nisan’da İstanbul Modern’de düzenlediği yaratıcı atölye çalışmaları ile çocukları sanatın büyülü dünyasıyla buluşturdu. Çocuklara bilimi sevdirerek onları yaratıcı düşünmeye ve yeni buluşlar yapmaya teşvik etmeyi amaçlayan etkinlikte çocuklarımız hem enerji kaynaklarının kullanımını öğrenip kendi tasarımlarıyla geleceğin enerjisini yorumladılar hem de akranlarıyla keyifli zaman geçirdiler.

Kurum çalışanlarının çocuklarının katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, insanın enerjiyle kurduğu ilişkiye, tasarımın estetik, işlevsel ve üretim süreçlerine odaklanıldı. Atölye çalışması kapsamında, uzman eğitmenler gözetiminde kendi fenerlerini ve enerji üreten kendilerine özel icatlarını tasarlayan çocuklar yeteneklerini keşfedebilecekleri yepyeni bir dünyanın kapılarını aralama fırsatı buldu. Veliler ise İstanbul Modern Sanat Müzesi’ndeki eşsiz sanat eserlerini gezme imkanı buldular.

Diğer Haberler

SOCAR Türkiye, Karabağ Şehitleri Anısına ‘Azerbaycan Karabağ Hatıra O ...

Haberler

SOCAR Türkiye, 30 yıldır işgal altında olan Karabağ’ın 8 Kasım 2020’de yeniden Azerbaycan topraklarına katılması zaferini ölümsüzleştirmek ve 44 gün s ...

Devamını Oku

Petkim 2021 Yılı 3. Çeyrek Finansal Sonuçları Açıklandı

Haberler

Petrokimya piyasalarındaki olumsuz şartlara rağmen Petkim, 9 aylık dönemdeki başarılı performansıyla satışlarını arttırdı, borçlarını azalttı.

Devamını Oku

Azerbaycan’ın 8 Kasım Karabağ Zaferi’nin 1. Yıl Dönümü Kutlu Olsun!

Haberler

Karabağ Zaferi için hazırladığımız filmimizi buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Devamını Oku