Page Menu

Kariyer

Eğitim ve Gelişim

SOCAR Türkiye’de yasal olarak zorunlu kılınan eğitimlerin yanı sıra çalışanların ihtiyaç duyabilecekleri donanımları sağlayacak mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri düzenlemektedir. Eğitimlerimiz kurum bünyesinde gerçekleştirilen analiz çalışması, hedefler, performans değerlendirme sonuçları, kariyer planları, sektörel gelişmeler ve bireysel gelişim planlarından yola çıkılarak belirlenmektedir. Belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda, iç eğitimci kadromuz eğitimleri geliştirip vermekte, bununla birlikte özel uzmanlık gerektiren alanlarda konusunda uzman akademisyenler ve profesyonel eğitmenlerden de destek alınmaktadır.

 

Kurumumuzda göreve başlayan her çalışan ilk gün, kendisine atanmış BUDDY’si tarafından karşılanır ve gerek e-ortam üzerinden, gerekse yüz yüze formatta aldığı oryantasyon programı ile şirketimize adaptasyonu hızlandırılır. SOCAR grup şirketleri insan kaynakları uygulamaları hakkında genel bilgilendirmenin yapıldığı oryantasyonun en önemli parçalarından birisi de SOCAR Türkiye yatırımlarının yoğunlaştığı Aliağa’ya yapılan saha ziyaretidir.

 

Çalışanlarımızın farklı bakış açıları kazanmalarını sağlamak, vizyonunu genişletmek ve sürekli gelişimini sağlamak SOCAR Türkiye’deki gelişim planlarını şekillendiren en önemli itici gücümüzdür. 

Kariyer_egitim-ve-gelisim